Προμήθεια Η/Υ και λοιπού συναφούς εξοπλισμού για τις ανάγκες του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Μυτιλήνη και Ρόδο | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Προμήθεια Η/Υ και λοιπού συναφούς εξοπλισμού για τις ανάγκες του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Μυτιλήνη και Ρόδο».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της προμήθειας ανέρχεται στο ποσό των 8.511,00€ πλέον ΦΠΑ.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τρίτη, 11/10/2022 και ώρα 13:00, επικοινωνώντας με την Περιφερειακή Διεύθυνση Ρόδου, οδός Δημοκρατίας 49, 85132 Ρόδος, με τους παρακάτω τρόπους:

• Τηλεφωνικά με την κα:

Μαρία Διαμαντάρα     2241099026

Στυλιανό Δριμυτάκη   2241099042

• ή με ηλεκτρονική αποστολή στα email:

Rhodes_Oik_Ypir@aegean.gr

Συνημμένα: