Προμήθεια Υλικού και Παροχή Υπηρεσιών για την συντήρηση του σκάφους του Πανεπιστημίου Αιγαίου Ε/Σ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μυτιλήνη  08/03/2023

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην Προμήθεια Υλικού και Παροχή Υπηρεσιών (ανά κατηγορία και είδος δαπάνης), για την συντήρηση του σκάφους  του Πανεπιστημίου Αιγαίου   Ε/Σ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ:

Κατηγορία Α’ (προμήθειες)

ΕΙΔΟΣ  1 :   (Προμήθεια κεραίας GPS για το σκάφος ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ) προϋπολογιζόμενης  δαπάνης 250,00 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 17%.

Κατηγορία Β’ (Υπηρεσίες )

ΕΙΔΟΣ  1 :   (Εργασίες επιθεώρησης, συντήρησης και έκδοσης πιστοποιητικών για τη σωστική σχεδία του σκάφους ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ)  προϋπολογιζόμενης  δαπάνης 538,20 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 17%.

ΕΙΔΟΣ 2 : (Υπηρεσίες επιθεώρησης και συντήρησης 3 πυροσβεστήρων του σκάφους ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ)    προϋπολογιζόμενης δαπάνης  81,90 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 17%.

ΕΙΔΟΣ 3 : (Υπηρεσίες Ηλεκτρονικού για την εγκατάσταση της κεραίας GPS) στο σκάφος ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ  προϋπολογιζόμενης   δαπάνης 81,90 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 17%.

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον,  να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα    13η -03ου -2023 και ώρα 10:00  π.μ. επικοινωνώντας με το γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας  της Περιφ/κής Δ/νσης Μυτιλήνης  (Διεύθυνση): Λόφος Παν/μίου Αιγαίου ΤΚ 81100, Μυτιλήνη (όνομα υπαλλήλου Νίκος Μιχαλάκης  τηλ. επικοινωνίας 22510 36951 ή Γρηγόρης Μακαρώνης  τηλ. επικοινωνίας 22510 36954) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: mihalakis@aegean.gr   ή gmakaron@aegean.gr

Συνημμένα:

• ΦΟΡΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ