προμήθεια «επιστημονικών οργάνων εργαστηρίων σχεδίασης μέσω Η/Υ» για τις ανάγκες του τμήματος ΜΣΠΣ της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Ερμούπολη, 06/11/2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου  προτίθεται να προβεί στην προμήθεια «επιστημονικών οργάνων εργαστηρίων σχεδίασης μέσω Η/Υ»  για τις ανάγκες του τμήματος ΜΣΠΣ  της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου.

Η διαδικασία που θα ακολουθήσει είναι αυτή της απευθείας ανάθεσης .Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 1.600,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τετάρτη 13-11-2019 και ώρα 15:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος, Κωνσταντινουπόλεως 1 (Απόστολο Καϊλη  τηλ. 2281097024 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: oikonomiki@syros.aegean.gr.

6 Νοε 2019

Σύρος