Συντήρηση δύο κλιματιστικών μηχανημάτων τύπου split και μίας ντουλάπας κλιματισμού του Παραρτήματος Βιβλιοθήκης της Χίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί στην συντήρηση 2 κλιματιστικών μηχανημάτων τύπου split και 1 ντουλάπας κλιματισμού  του Παραρτήματος Βιβλιοθήκης της Χίου.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας προ ΦΠΑ, ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 136,75€ πλέον ΦΠΑ 17%  ποσού 23,25€.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να παράσχουν  την προαναφερθείσα υπηρεσία, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή 26/05/2023 και ώρα 11:00  επικοινωνώντας με την Κεντρική Υπηρεσία Βιβλιοθήκης, Κομνηνάκη 45, 81100 Μυτιλήνη, (Μαρινάτου Μυρσίνη τηλ. επικοινωνίας 22510 36076) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο email: mirna@aegean.gr.

23 Μάιος 2023

Χίος