μεταφορά συλλογής επιστημονικών βιβλίων από την Αθήνα στο Παράρτημα Βιβλιοθήκης Μυτιλήνης | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μυτιλήνη 11/10/2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί στην μεταφορά της συλλογής  επιστημονικών βιβλίων του Χρήστου Τραγέλλη (30 κούτες) που παραχωρήθηκαν στην βιβλιοθήκη του Ιδρύματος, από την Αθήνα Νέα Σμύρνη, στο Παράρτημα Βιβλιοθήκης Μυτιλήνης Ίμβρου 3.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 177,42€  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 42,58€.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να παράσχουν  την προαναφερθείσα υπηρεσία, να ενημερώσουν εγγράφως, την αρμόδια υπάλληλο της  Κεντρικής Υπηρεσίας της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κυρία  Μαρινάτου Μυρσίνη στην διεύθυνση, Κομνηνάκη 45, 81100 Μυτιλήνη, τηλέφωνο 22510 36076 στην ηλεκτρονική διεύθυνση mirna@aegean.gr μέχρι και την Παρασκευή  14-10-2022 και ώρα 12:00 .

11 Οκτ 2022

Λέσβος