ανάθεση παροχής υπηρεσιών (τεσσάρων 4 ημερών από ένα (1) τεχνίτη ελαιοχρωματιστή ) χρωματισμών σε 20 κοιτώνες των Φοιτητικών κατοικιών Μυτιλήνης | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην ανάθεση παροχής  υπηρεσιών  (τεσσάρων 4 ημερών από ένα (1) τεχνίτη ελαιοχρωματιστή ) χρωματισμών σε 20 κοιτώνες των Φοιτητικών κατοικιών Μυτιλήνης, (cpv 98374000-7: υπηρεσίες χρωματισμού) με υλικά του (χρώματα , αστάρια στόκοι κλπ του Παν/μίου Αιγαίου)   .

Για την ως άνω παροχή  υπηρεσιών ,      ο  συνολικός προϋπολογισμός δαπάνης   ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 320,00€  πλέον ΦΠΑ 17%   ποσού 54,40€.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για κατάθεση οικονομικής προσφοράς, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή  21-09-2018 και ώρα 10:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας ,(Διεύθυνση):Λόφος Παν/μίου Αιγαίου  (όνομα υπαλλήλου: Νίκος Μιχαλάκης .τηλ. επικοινωνίας: 22510 36951 ) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: mihalakis@aegean.gr.

19 Σεπ 2018

Λέσβος