ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ προμήθειας γραφικής ύλης για τις ανάγκες του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Μυτιλήνη | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια γραφικής ύλης για τις ανάγκες του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Μυτιλήνη, για το έτος 2017.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 1794,87€  πλέον ΦΠΑ 17% ποσού 2.100,00€.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή  07-07-2017 και ώρα 15:00 επικοινωνώντας με  το Γραφείο του Τμήματος Περιφερειακή Διεύθυνση Μυτιλήνης-Τμήμα Οικονομικών Υποθέσεων, Κτίριο Διοίκησης, Λόφος Πανεπιστημίου, Βελούτσου Βενετία τηλ. επικοινωνίας 2251036922 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: vvel@aegean.gr.

22 Ιουν 2017

Λέσβος