ανανέωση συνδρομών επιστημονικών περιοδικών εκδόσεων εκδιδόμενων στην αλλοδαπή (έντυπων και ηλεκτρονικών) για τις ανάγκες της Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου για το έτος 2023

Μυτιλήνη 24/10/2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί στην ανανέωσης συνδρομών επιστημονικών περιοδικών εκδόσεων εκδιδόμενων στην αλλοδαπή (έντυπων και ηλεκτρονικών) για τις ανάγκες της Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, για το έτος 2023.

Ο προϋπολογισμός για την παροχή της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο  ποσό των 23.200,00 συμπεριλαμβανομένου του αναλογούντος  ΦΠΑ.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να παράσχουν  την προαναφερθείσα υπηρεσία, να ενημερώσουν εγγράφως, ηλεκτρονικά, την αρμόδια υπάλληλο της  Κεντρικής Υπηρεσίας της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κυρία  Μαρινάτου Μυρσίνη στην διεύθυνση, Κομνηνάκη 45, 81100 Μυτιλήνη, και στο τηλέφωνο 22510 36076  ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση mirna@aegean.gr μέχρι και την Τετάρτη 26-10-2022 και ώρα 13:00.

24 Οκτ 2022

Βασικό αρχείο