αντικατάσταση ταπετσαρίας επίπλων (14 καθίσματα αναγνωστηρίου) του Παραρτήματος Βιβλιοθήκης Μυτιλήνης | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μυτιλήνη 14/07/2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί στην αντικατάσταση ταπετσαρίας επίπλων (14 καθίσματα αναγνωστηρίου) του Παραρτήματος Βιβλιοθήκης Μυτιλήνης.

Ο προϋπολογισμός για την παροχή της ως άνω υπηρεσίας προ ΦΠΑ, ανέρχεται στο  ποσό των  427,35€ και στο συνολικό  ποσό των 500,00€ συμπεριλαμβανομένου  ΦΠΑ 17%.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να παράσχουν  την προαναφερθείσα υπηρεσία, να επισκεφτούν το Παράρτημα Βιβλιοθήκης Μυτιλήνης  (Ίμβρου 3) προκειμένου να διασφαλιστεί η ομοιομορφία της νέας ταπετσαρίας των 14 καθισμάτων του αναγνωστηρίου με τα υπόλοιπα καθίσματα καθώς επίσης και οι συνολικές απαιτήσεις της εργασίας και να ενημερώσουν μέσω αποστολής ηλεκτρονικού μηνύματος, την αρμόδια υπάλληλο της  Κεντρικής Υπηρεσίας της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κυρία Μαρινάτου Μυρσίνη στην ηλεκτρονική διεύθυνση mirna@aegean.gr μέχρι και την Τετάρτη 21/07/2021 και ώρα 13:00.

Για τυχόν πληροφορίες τηλέφωνο επικοινωνίας 22510 36076  ή 2251036032

14 Ιουλ 2021