απ’ ευθείας ανάθεση Παροχής Υπηρεσιών μετά υλικών σε κτήρια της πανεπιστημιακής μονάδας Λέσβου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην   απ’ ευθείας ανάθεση  Παροχής Υπηρεσιών μετά υλικών   :

α. Της αποκατάστασης  προβλημάτων κεραμοσκεπούς στέγης κτηρίου Γεωγραφίας  σε ολική επιφάνεια σποραδικά 12 μ2 ,

β. Της επισκευής  ξύλινου σκελετού πόρτας Υπογείου κτηρίου  ΞΕΝΙΑ Β (Εργαστηρίου Ακουστικής ήχου)  και

γ. Της τοποθέτησης πλακιδίων τοίχου 1 m2, σε τουαλέτα ανδρών του 1ου ορόφου του κτηρίου Διοίκησης .

Ο συνολικός προϋπολογισμός των  ως άνω Υπηρεσιών μετά υλικών  συντήρησης Εγκαταστάσεων κτηρίων  (CPV : cpv 50700000-2) ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 150,00€  πλέον ΦΠΑ 17%  ποσού 25,50€.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για κατάθεση οικον. Προσφοράς , να μας ενημερώσουν μέχρι και την Πέμπτη   11-10-2018 και ώρα 10:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας,   (Διεύθυνση) : Λόφος Παν/μίου Αιγαίου   (όνομα υπαλλήλου Νικόλαος Μιχαλάκης .τηλ. επικοινωνίας 22510 36951 , 697 440 6062 ) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: mihalakis@aegean.gr.

9 Οκτ 2018

Λέσβος