Εκτέλεση ξυλουργικών εργασιών που αφορούν σε αντικατάσταση ξυλείας στην πόρτα του Κυδαδείου κτιρίου λόγω αποσάθρωσης και επισκευή της με τρίψιμο και βάψιμο, επισκευές και αλλαγές κλειδαριών σε πόρτες και ντουλάπες γραφείων, κατασκευή και τοποθέτηση ξύλινο | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μύρινα, 03/02/2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στη «Εκτέλεση ξυλουργικών εργασιών που αφορούν σε αντικατάσταση ξυλείας στην πόρτα του Κυδαδείου κτιρίου λόγω αποσάθρωσης και επισκευή της με τρίψιμο και βάψιμο, επισκευές και αλλαγές κλειδαριών σε πόρτες και ντουλάπες γραφείων, κατασκευή και τοποθέτηση ξύλινου ραφιού στο εργαστήριο Χημείας, Βιοχημείας και Τεχνολογίας Τροφίμων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 806,45 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 193,55 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Πέμπτη 04-02-2021 και ώρα 13:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου (Σπηλιοπούλου Αθανασία και Πλατώνη Σταυρούλα τηλ. Επικοινωνίας 2254083015 και 2254083017) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: oikypirlemn@aegean.gr).

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος