παροχή υπηρεσίας μεταφοράς υλικού για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Ερμούπολη, 28/09/2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου  προτίθεται να προβεί σε διαδικασία για την παροχή υπηρεσίας  μεταφοράς υλικού, για τις ανάγκες  της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου.

Η διαδικασία που θα ακολουθήσει είναι αυτή της απευθείας ανάθεσης .Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 150,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή 02-10-2020 και ώρα 15:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος , Κωνσταντινουπόλεως 1 (Δέσποινα Μαραγκού τηλ. 2281097083 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: oikonomiki@syros.aegean.gr.

28 Σεπ 2020

Σύρος