Προμήθειας υλικών για την επαναλειτουργία της 2ης εφεδρικής αντλίας Μ.Ε.Λ. | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Προμήθειας υλικών για την επαναλειτουργία της 2ης εφεδρικής αντλίας Μ.Ε.Λ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην απ’ ευθείας ανάθεση της  «Προμήθειας των παρακάτω υλικών :  «Μια φλάντζα 2 ιντσών, 15 μέτρα σωλήνα PVC Φ50. ,  Μια γωνία γαλβάνιζέ 2 ιντσών  ,  Ένα ρακορ 2 ιντσών  Χ Φ 50  PVC.» απαραιτήτων για την  επαναλειτουργία της 2ης εφεδρικής αντλίας Μ.Ε.Λ.
Η συνολική  προϋπολογιζόμενη δαπάνη , ανέρχεται στο ποσό των 64,00€  συμπεριλαμβανομένου  του ΦΠΑ 24 %.
Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, για την υποβολή προσφοράς , να μας ενημερώσουν μέχρι και την
ΔΕΥΤΕΡΑ  , 02 -07-2018      επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας,  (Διεύθυνση: Λόφος Παν/μίου Αιγαίου κτήριο Διοίκησης  (όνομα υπαλλήλου :Νικος Μιχαλάκης    τηλ.  επικοινωνίας 22510  36951  ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: mihalakis@aegean.gr.

28 Ιουν 2018

Λέσβος