προμήθεια ενός εργαστηριακού ζυγού ακριβείας ψηφιακό | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

προμήθεια ενός εργαστηριακού ζυγού ακριβείας ψηφιακό

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια ενός εργαστηριακού ζυγού ακριβείας ψηφιακό μέγιστης ζυγιζόμενης μάζας 1000 g, με αναγνωσιμότητα (readout): 0,01g, αναπαραγωγιμότητα (reproducibility): 0,01g, γραμμικότητα (linearity): ±0,03g, διαστάσεις επιφάνειας ζύγισης: 130 x 130mm (W x D) κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι, εξωτερικό τροφοδοτικό 220V, απεικόνιση (display): οθόνη LCD και με εγγύηση καλής λειτουργίας: 1 χρόνου ή μεγαλύτερη, για τις ανάγκες του Τμήματος Επιστημών της Θάλασσας της Πανεπιστημιακής Μονάδας Μυτιλήνης.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας ανέρχεται στο συνολικό ποσό των 298,35 € (με ΦΠΑ 17%).
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και τη Δευτέρα 25/02/2019 και ώρα 14:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Περιφερειακής Διεύθυνσης Μυτιλήνης - Κτίριο Διοίκησης , Λόφος Πανεπιστημίου, με τους κ.κ. Τζαγκαράκη Άννα & Κάιτατζη Γεώργιο τηλ. επικοινωνίας 2251036923 & 36921 ή με ηλεκτρονική αποστολή στα email: atzag@aegean.gr & gkai@aegean.gr

20 Φεβ 2019

Λέσβος