προμήθεια μιας πινακίδας διαστάσεων 25cm x 35cm για τις ανάγκες του Παραρτήματος Βιβλιοθήκης Σύρου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μυτιλήνη, 13/09/2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί στην προμήθεια μιας πινακίδας διαστάσεων 25cm x 35cm  για τις ανάγκες του Παραρτήματος Βιβλιοθήκης Σύρου.

Προδιαγραφές

• Βάση από ξύλο κόντρα πλακέ θαλάσσης διαστάσεων 34cm* 25cm και πάχος 21mm.
  • Ορατή επιφάνεια από plexiglass χρυσού χρώματος  διαστάσεων  30cm* 21cm και 3mm πάχους με  χάραξη του σήματος του Πανεπιστημίου Αιγαίου και επωνυμία της υπηρεσίας (ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ)
  • Το σήμα και γράμματα θα είναι μπλε χρώματος αντίστοιχης απόχρωσης με άλλες πινακίδες του Ιδρύματος.
  • Το χρώμα της ξύλινης βάσης θα είναι το ίδιο με τις άλλες πινακίδες του Ιδρύματος

Ο προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας προ ΦΠΑ, ανέρχεται στο   ποσό των 112,90€ και στο συνολικό  ποσό των 140,00 ευρώ, συμπεριλαμβανομένου  ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για  την προαναφερθείσα προμήθεια, αφού επισκεφτούν τις εγκαταστάσεις του   Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Σύρο προκειμένου να δούνε δήγματα πινακίδων, να ενημερώσουν με αποστολή ηλεκτρονικού μηνύματος, την αρμόδια υπάλληλο της  Κεντρικής Υπηρεσίας της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κυρία  Μαρινάτου Μυρσίνη στην ηλεκτρονική διεύθυνση  mirna@aegean.gr  , μέχρι και την Πέμπτη  16-09-2021 και ώρα 13:00.

Για τυχόν πληροφορίες τηλέφωνο επικοινωνίας 22510 36076

14 Σεπ 2021