Πρόσκληση απευθείας ανάθεσης έργου Διασύνδεσης στο δίκτυο οπτικών ινών του Δήμου Σύρου-Ερμούπολης και εγκατάσταση στοιχείων δομημένης καλωδίωσης στο κτίριο Εργαστηρίων 2D/3D του ΤΜΣΠΣ”

Σας ενημερώνουμε ότι το Πανεπιστήμιο Αιγαίου θα προβεί στην ανάθεση του έργου της: “Διασύνδεσης στο δίκτυο οπτικών ινών του Δήμου Σύρου-Ερμούπολης και εγκατάσταση στοιχείων δομημένης καλωδίωσης στο κτίριο Εργαστηρίων 2D/3D του ΤΜΣΠΣ”. Συνημμένα παρακάτω μπορείτε να βρείτε ολόκληρη την πρόσκληση μαζί με την Τεχνική έκθεση καθώς και υπόδειγμα εντύπου κατάθεσης οικονομικής προσφοράς.

21 Απρ 2021

Σύρος