Υπηρεσίες εντοπισμού διαρροής ψυκτικού υγρού με πρεσάρισμα αζώτου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Υπηρεσίες εντοπισμού διαρροής ψυκτικού υγρού με πρεσάρισμα αζώτου

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην με απ’  ευθείας ανάθεση, των υπηρεσιών : Εντοπισμού  διαρροής ψυκτικού υγρού με πρεσάρισμα αζώτου καθώς και ελέγχου  στεγανότητας στο πρώτο (1ο) κύκλωμα της Αντλίας Θερμότητας του κτιρίου ΄Γ στις Φοιτητικές Κατοικίες Μυτιλήνης .

Ο συνολικός προϋπολογισμός της άνω  υπηρεσίας , ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 300,00 €  πλέον ΦΠΑ 17 %  ποσού 51,00  €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή  ,17-07-2020  και ώρα 10 πμ επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας ,   (Διεύθυνση) : Λόφος Παν/μίου Αιγαίου  (όνομα υπαλλήλου: Νίκος Μιχαλάκης  τηλ. Επικοινωνίας: 22510 36951  και αποστολή στο e-mail  mihalakis@aegean.gr.

13 Ιουλ 2020

Λέσβος