Έκτακτες Εργασίες επισκευής μηχανημάτων Stulz του Machine Room της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην ανάθεση των υπηρεσιών με τίτλο «Έκτακτες Εργασίες επισκευής μηχανημάτων Stulz του Machine Room της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου» για την κάλυψη των αναγκών της Περιφερειακής Δ/νσης Σύρου.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται ως εξής:

Τιμή ΑΝΕΥ Φ.Π.Α: 2.419,35 € Φ.Π.Α 24%: 580,65 € ΤΙΜΗ με Φ.Π.Α: 3.000,00 €

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τετάρτη 01η/11ου/2023 και ώρα 15:00 επικοινωνώντας με το  Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών της Περιφ/κης Δ/νσης Σύρου, (Κωνσταντινουπόλεως 1, Ερμούπολη, Σύρος, τ.κ. 84100  κ. Καλημέρης Κωνσταντίνος, τηλ. επικοινωνίας 22810-97008) ή αποστέλλοντας την συν. φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος  στο e-mail: techniki@syros.aegean.gr.

Ημερομηνία ανάρτησης

24 Οκτ 2023