Ανάθεση υπηρεσιών σύνταξης μελέτης πυρασφάλειας για τους εργαστηριακούς χώρους που εδρεύουν στο κτήριο επί της Λ. Δημοκρατίας 66 της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μύρινα, 28.07.2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Ανάθεση υπηρεσιών σύνταξης μελέτης πυρασφάλειας για τους εργαστηριακούς χώρους που εδρεύουν στο κτήριο επί της Λ. Δημοκρατίας 66 της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 411,29 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 98,71 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα  01/08/2022 και ώρα 09:00 επικοινωνώντας με το Περιφερειακό Τμήμα Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Τσόχα Εριφύλη 2254083016 αντίστοιχα  ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: oikypirlemn@aegean.gr.

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος