Εκτέλεση εργασιών καθαρισμού και συντήρησης του Βοτανικού Κήπου στον Χώρο του Παντελίδειου κτηρίου, για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Οργανοληπτικού Ελέγχου του Τμ. Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Λήμνο, για τα οικον έτη 21-22 | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μύρινα, 16.02.2021

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Εκτέλεση εργασιών καθαρισμού και συντήρησης του Βοτανικού Κήπου στον Χώρο του Παντελίδειου κτηρίου, για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Οργανοληπτικού Ελέγχου του Τμήματος Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Λήμνο, για τα οικονομικά έτη 2021 και 2022».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 2.419,35 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 580,64 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τετάρτη 17/02/2021 και ώρα 10:00 επικοινωνώντας με το Περιφερειακό Τμήμα Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου, Σπηλιοπούλου Αθανασία και Πλατώνη Σταυρούλα τηλ. Επικοινωνίας 2254083015 και 2254083017 αντίστοιχα  ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: oikypirlemn@aegean.gr.

Συνημμένα:

• Τεχνικές Προδιαγραφές