Εργασίες συναρμολόγησης ραφιών dexion,, και επισκευές ξυλουργικής φύσεως για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μύρινα, 21/06/2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί σε «Εργασίες συναρμολόγησης ραφιών dexion,, και επισκευές  ξυλουργικής φύσεως  για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 524,19 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 125,81 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή 24-06-2022 και ώρα 12:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου (Τσόχα Εριφύλη  τηλ. Επικοινωνίας 2254083016 ) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: oikypirlemn@aegean.gr).

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος