προμήθεια και εγκατάσταση μονάδας αδιάλειπτης λειτουργίας (UPS) ισχύος 40 KVA για την υποστήριξη του κτιρίου Γυμνασίου της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστημίου Αιγαίου ενδιαφέρεται να προχωρήσει στην  προμήθεια και εγκατάσταση μονάδας αδιάλειπτης λειτουργίας (UPS) ισχύος 40 KVA για την υποστήριξη του κτιρίου Γυμνασίου της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου. Η διαδικασία που θα ακολουθηθεί είναι αυτή της απευθείας ανάθεσης.

Ο προϋπολογισμός του ως άνω έργου ανέρχεται στο ποσό των 20.000,00€ συμπεριλαμβανόμενου του νόμιμου ΦΠΑ 24%.

Λεπτομέρειες καθώς και αναλυτική τεχνική έκθεση του ανωτέρω έργου, θα αποσταλούν μόνο σε όσους εκδηλώσουν ενδιαφέρον. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώσουν σχετικά μέχρι και την Παρασκευή 8-03-2019 και ώρα 12:00, επικοινωνώντας με τους αρμόδιους υπαλλήλους κ. Ζερβουδάκη Κυριάκο στο email quasi@aegean.gr, τηλέφωνο 22810-97043 και Παναγιώτη Κωνσταντινίδη, στο email techniki@aegean.gr, τηλέφωνο 22810-97042.

21 Φεβ 2019

Σύρος