Προμήθεια τριάντα δύο (32) συσκευών αποθήκευσης ψηφιακών πιστοποιητικών (usb token) συμβατών με την τρέχουσα εφαρμογή της HARICA για τις ανάγκες του Πανεπιστημίου Αιγαίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια τριάντα δύο (32) συσκευών αποθήκευσης ψηφιακών πιστοποιητικών (usb token – τύπου SafeNet 5110cc MD940) συμβατών με την τρέχουσα εφαρμογή της HARICA, για τις ανάγκες του Πανεπιστημίου Αιγαίου.

Η ως άνω δαπάνη θα καλυφθεί από τον ΚΑΕ 1281Α του Τακτικού Προϋπολογισμού του Ιδρύματος 2022.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας ανέρχεται στο συνολικό ποσό των  δύο χιλιάδων ευρώ (2.000,00€) συμπεριλαμβανομένου του  ΦΠΑ 17%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την  Δευτέρα 16/05/2022 και ώρα 12:00,  επικοινωνώντας με το Γραφείο Υποστήριξης ΄Εργων Πληροφορικής της Κεντρικής Δ/νσης Πληροφορικής και Επικοινωνιών Πανεπιστημίου Αιγαίου, Κτίριο Διοίκησης, Λόφος Πανεπιστημίου, 81132, Μυτιλήνη (όνομα υπαλλήλου Γέραλη Ειρήνη, τηλ. επικοινωνίας 2251036040) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: egeral@aegean.gr .

Ημερομηνία ανάρτησης

9 Μάιος 2022