προμήθεια 3 καρεκλών εργασίας για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Μυτιλήνης | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Τμήμα Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Μυτιλήνης προτίθεται να προβεί στην προμήθεια 3 καρεκλών εργασίας για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Μυτιλήνης.
Ο συνολικός προϋπολογισμός της εν λόγω προμήθειας ανέρχεται στο ποσό των πεντακοσίων ευρώ (500,00€) συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα 14/03/2022 και ώρα 12:00 επικοινωνώντας με την Περιφερειακή  Διεύθυνση Μυτιλήνης - Λόφος Πανεπιστημίου 81100 Μυτιλήνη, με τους παρακάτω τρόπους:

Τηλεφωνικά με την κ. Κάιτατζη Γεώργιο στο τηλέφωνο 22510 36921
ή με ηλεκτρονική αποστολή στο email: gkai@aegean.gr

Συνημμένα:

ΦΟΡΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ