Συντήρηση τοιχογραφίας "ΠΑΡΘΕΝΩΝ" στο κτίριο του πρώην 1ου Γυμνασίου Αρρένων Σύρου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην ανάθεση των εργασιών με τίτλο: «Συντήρηση τοιχογραφίας  "ΠΑΡΘΕΝΩΝ" στο κτίριο του  πρώην 1ου Γυμνασίου Αρρένων Σύρου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω παροχής υπηρεσιών ανέρχεται στο ποσό των 25.000,00€ (είκοσι πέντε χιλιάδων ευρώ), συμπεριλαμβανομένου του νόμιμου Φ.Π.Α. 24%. (προϋπολογισμός χωρίς Φ.Π.Α: 20.161,29€).

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν αποστέλλοντας τη συνημμένη φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος μέχρι και την Δευτέρα 20.06.2022 και ώρα 13:00  με ηλεκτρονική αποστολή στο email: techniki@syros.aegean.gr.

Πληροφορίες: Περιφερειακή Διεύθυνση Σύρου, Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών, κ. Καλημέρης Κωνσταντίνος στο τηλέφωνο 22810-97008.

14 Ιουν 2022

Σύρος