Ημέρες Καριέρας 2024 Πανεπιστημίου Αιγαίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Ημέρες Καριέρας 2024 Πανεπιστημίου Αιγαίου

Στις 15, 23 & 24 Μαΐου 2024 θα διεξαχθούν διαδικτυακά οι Ημέρες Καριέρας που με προσοχή προετοίμασε για σας το γραφείο διασύνδεσης του Πανεπιστημίου μας.

Μη χάσετε αυτή την πολύτιμη ευκαιρία να ακούσετε χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τη σύνταξη βιογραφικού σημειώματος και τις τεχνικές συνέντευξης, να παρακολουθήσετε μια πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση για το μέλλον της εργασίας αλλά και παρουσιάσεις σχετικά με τις δεξιότητες που έχουν ζήτηση, τα εργαλεία διασύνδεσης και δικτύωσης και άλλα επίκαιρα θέματα.

Φυσικά θα ακουστούν εμπειρίες και ιστορίες αποφοίτων, θα γίνουν παρουσιάσεις εταιριών και θα δοθεί η δυνατότητα συνεντεύξεων με εκπροσώπους τους.

Στον παρακάτω σύνδεσμο θα βρείτε το αναλυτικό Πρόγραμμα «Ημέρες Καριέρας 2024», με όλες τις απαραίτητες λεπτομέρειες και τα links για τη σύνδεση:

Κατηγορία

Χώρος εκδήλωσης